Zprostředkováváme zřízení sídla právnickým osobám podnikajícím na území ČR. Tuto možnost využívají především společnosti zabývající se činností, jenž nevyžaduje hmotnou provozovnu, ale zároveň chtějí být pro klienty důvěryhodným partnerem. Tato možnost krátkodobé registrace sídla je hojně využívána zahraničními obchodníky a ve světě je již běžnou praxí. S poskytnutím sídla nabízíme kompletní servis přijímání, úschovy a přeposílání pošty.

Pokud si klient rozhodne umístit sídlo společnosti na jedné z našich adres, má jistotu, že se nebude jednat o žádnou virtuální kancelář bez administrativní podpory. BRNOOFFICE funguje každý pracovní den a zabezpečuje správu a evidenci příchozí pošty pro klientské společnosti. Každá příchozí obálka je řádně a trvale zaevidována a tím eliminujeme možnost ztráty či zdržení důležité korespondence.

Proč chtít poskytnutí sídla společnosti či firmy? Jednou ze základních situací, kterou řešíte při zakládání obchodní firmy nebo společnosti je její sídlo. Nemáte-li vlastní nemovitost, může nastat situace, že majitel Vám sídlo společnosti neposkytne. Zrovna tak přibývá podnikatelů, kteří nechtějí mít sídlo svého podnikání v místě, kde zároveň i bydlí.

Ceny jsou smluvní a zahrnují kompletní právní servis. Na požádání klienta jsme schopni zajistit i konzultaci s právníkem z oboru registrace právnických osob.

Copyright © 2008 - BRNOOOFFICE provozuje od roku 2008 společnost Správa sídla s.r.o.